Росіяни вдарили по багатоповерхівці у Запоріжжі: є постраждалі.

Російський удар по багатоповерхівці
Російський удар по багатоповерхівці Фото: Novyny.live

Вибухи в Запоріжжі

Як повідомляє Novyny.live: У Запоріжжі сталося кілька потужних вибухів внаслідок атаки російських військ, які влучили в багатоповерхівку. Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров підтвердив інформацію про влучання у житловий будинок. За попередніми даними, є травмовані.

У зв’язку з цим, мешканців міста закликають залишатися в укриттях до відбою повітряної тривоги. Всі служби працюють на місці події для надання необхідної допомоги та забезпечення безпеки.

Контекст ситуації

Ця атака є частиною загострення конфлікту в Україні, який триває вже кілька років і має серйозні гуманітарні наслідки для мирного населення. У ситуації, коли цивільні об'єкти стають мішенню, важливо, щоб міжнародна спільнота звертала увагу на події в Україні та підтримувала жертв агресії.


Читайте також

Реклама