Російська армія атакувала Конотоп: є поранені.
12.09.2024
3007
Журналіст
Шосталь Олександр
12.09.2024
3007
Російська армія атакувала Конотоп на Сумщині
За інформацією міського голови Артема Семеніхіна, російська армія вчинила напад на місто Конотоп. За попередніми даними, є постраждалі. Про це Семеніхін повідомив у Facebook.
У нас сталося кілька "прильотів", ворог пошкодив інфраструктуру нашого міста. В місті зараз немає електроенергії.
За словами міського голови, також виникли пожежі.
Ворог завдав удару, зокрема, по центру міста і житловому сектору. Сподіваюся, що всі мешканці встигли вийти в безпеку. Зараз ми запускаємо резервні джерела живлення, щоб забезпечити мережу водою, оскільки бракує води для гасіння пожеж
Семеніхін також заявив, що будуть запущені Пункти незламності.
Нагадаємо, протиповітряна оборона працювала цієї ночі на Полтавщині.
Читайте також
- Вибухи в Криму: атаковано ТЕС і ФСБ, перебої зі світлом та величезні затори на мосту
- Енергетики повертають світло у два райони Києва: коли чекати на відновлення
- Нічна атака "Шахедів" на Запоріжжя: загинула жінка, поранено 11-річного хлопчика
- Атака дронів на Москву та відставка Стармера: нові деталі 22 червня
- Харківщина знову під обстрілами: є загиблі та поранені серед цивільних
- Удар дрона по житловому будинку на Сумщині: загинули троє людей, серед них 13-річний підліток

