Російська армія просунулася в Курській області: боєць «Айдару» повідомив деталі.


У Курській області виявлено переміщення російської армії, повідомив командир відділення 24-ї окремої штурмової бригади "Айдар" молодший сержант Станіслав Бунятов, відомий як Осман.
За його словами, ворог вводить нові резерви і продовжує просування в Курській області. Погані погодні умови створюють додаткові проблеми, так як росіяни пересуваються на гусеничних транспортних засобах, в той час як українські військові використовують колісну техніку.
Сержант розповів, що українські військові не можуть ефективно використовувати дрони в Курській області через погодні умови. Тому росіяни використовують цю можливість і вводять всі доступні резерви.
Раніше повідомлялося, що окупанти порушили правила ведення війни, вбивши дев'ятьох українських військових в Курській області.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга висловив думку, що міжнародна спільнота повинна суворо реагувати на вбивство українських вояків росіянами, оскільки це порушення міжнародного права.
Читайте також
- Захисника Маріуполя від розстрілу врятувало прізвище
- 60-річний Борис Джонсон став батьком удев’яте
- Чехія повідомила, яку користь економіці приносять біженці з України
- Чоловік прокинувся і побачив біля свого ґанку гігантський корабель
- Верещук: наша стратегія – готувати дітей до війни
- Чи буде тепло в червні? Прогноз синоптиків