Російські дрони знищили два автомобілі Укрпошти у Нікополі: роботу пересувних відділень призупинено.
Атака російських військ на Нікополь 20 червня
Як повідомляє Novyny.live: 20 червня 2023 року російські війська здійснили атаку на Нікополь, використовуючи FPV-дрони. Внаслідок цієї атаки були знищені два службові автомобілі Укрпошти, що викликало тимчасову призупинку роботи пересувних відділень. Ця подія стала вже четвертою втратою службового автомобіля Укрпошти в Нікопольському районі за останній тиждень.
Під час атаки постраждалих не було, оскільки працівники служби перебували в укритті. Згідно з інформацією, в ніч проти 20 червня російські війська атакували Україну 99 ударними та імітаційними безпілотниками. Сили протиповітряної оборони змогли збити або подавити 92 дрони, що підтверджує активність українських сил у захисті від повітряних загроз.
Наслідки атаки
Наслідки атаки на автомобілі Укрпошти викликають занепокоєння щодо безпеки і стабільності роботи поштових служб у регіоні. Втрата службового транспорту ускладнює виконання обов'язків поштової служби, а також підкреслює ризики, з якими стикаються працівники під час ведення діяльності у зоні конфлікту. Ситуація в Нікополі залишається напруженою, і подібні інциденти можуть мати серйозні наслідки для місцевих жителів та інфраструктури.
Атака на Нікополь є частиною більш широкої стратегії Росії, яка полягає у використанні дронів для нанесення ударів по цивільних об'єктах та інфраструктурі України. Це підкреслює важливість забезпечення безпеки для громадян та працівників служб у районах, що піддаються атакам. Подібні інциденти можуть загострити гуманітарну ситуацію в регіоні, адже знищення транспортних засобів ускладнює доставку пошти та інших важливих ресурсів для місцевого населення.
Читайте також
- Удар РФ по Харківщині: троє дітей поранені через атаку дрона
- Обстріл Херсона 12 липня: вісім мирних жителів поранені через удари РФ
- Пожежа на складі боєприпасів у Вишневому: звільнено керівників підприємств
- Російський дрон атакував рятувальників у Богодухові: троє поранених
- Росіяни атакували Дніпропетровщину понад 40 разів: постраждали п’ятеро людей
- Атака РФ на Херсон: безпілотники влучили у маршрутку та зупинку, п’ятеро поранених

