Росія вбила французького фотожурналіста: у ЗСУ розповіли про наслідки атаки.

Росія вбила французького фотожурналіста: у ЗСУ розповіли про наслідки атаки
Росія вбила французького фотожурналіста: у ЗСУ розповіли про наслідки атаки Фото: inkorr.com

Сумна звістка про загибель фотожурналіста

Як повідомляє inkorr.com: Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга висловив глибоке співчуття рідним, друзям та колегам французького фотожурналіста Антоні Лаллікана, який трагічно загинув внаслідок атаки російського дрона біля Дружківки.

«Росія продовжує навмисно атакувати журналістів — це жахливий злочин і порушення міжнародного гуманітарного права. Ми вживемо всіх заходів для притягнення винних до відповідальності.»

Міністр підкреслив, що «та відвага Антоні Лаллікана у висвітленні правди про російську агресію завжди буде пам'ятна».

Антоні Лаллікан був відомим французьким фотожурналістом, який документував наслідки війни та розповідав історії людей з Донеччини. Його внесок у висвітлення правди про конфлікт на сході України залишиться в пам'яті, оскільки він давав голос тим, хто страждає від війни.

Загибель Антоні Лаллікана стала ще одним жахливим нагадуванням про небезпеки, з якими стикаються журналісти під час конфліктів. Його робота не лише фіксувала факти, а й надихала багатьох, відкриваючи очі світу на труднощі, з якими живуть прості люди під час війни. Ця втрата підкреслює важливість захисту журналістів і їхньої ролі у висвітленні правди на фронті інформаційної війни.


Читайте також

Реклама