34 дітей госпіталізовано через отруєння в таборі на Львівщині: що відомо.

34 дітей госпіталізовано через отруєння в таборі на Львівщині: що відомо
34 дітей госпіталізовано через отруєння в таборі на Львівщині: що відомо Фото: novyny.live

У результаті масового отруєння в дитячому таборі на Львівщині госпіталізували 34 дитини. Медики встановили у них гостру кишкову інфекцію.

За інформацією пресслужби Нацполіції області, поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом отруєння в таборі. Відповідно до статті Кримінального кодексу України, винуватцям загрожує штраф або ув'язнення на певний термін.

Діти почали скаржитися на погане самопочуття

Згідно інформації, діти віком від 7 до 17 років почали відчувати нудоту, біль в животі, блювоту та пронос. Їх госпіталізували і стан кваліфікується як середнього ступеня важкості. Поки що не відомо, що могло викликати такі симптоми.

Розслідування цього випадку може зайняти до п'яти днів. Лікарі моніторять стан усіх інших дітей у таборі, їх оглянули. Подібні випадки отруєння відбувалися раніше у Львові та на Вінниччині.

Дитячий табір на Львівщині став місцем масового отруєння, через яке госпіталізували 34 дітей з гострою кишковою інфекцією. Поліція розпочала розслідування і загрожує винуватцям штраф або ув'язненням. Діти почали скаржитися на нудоту та біль в животі, і їх стан вважається середньої важкості. Розслідування цього випадку триватиме до п'яти днів, а медики вивчають стан всіх інших дітей у таборі, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому.

Читайте також

Реклама