Розвідники ГУР знищили російські РЛС та пускову установку на Донбасі.
Як повідомляє inkorr.com: Українські розвідники завдали потужного удару по російській ППО, вразивши дві радіолокаційні станції та пускову установку зенітно-ракетного комплексу. Протягом останніх двох тижнів підрозділ ГУР МО України "Примари" активно працював на Донбасі, знищуючи кілька важливих об'єктів ворога, включаючи радіолокаційні системи.
Розвідники ГУР МО показали, як уразили на Донбасі дві РЛС 48Я6-К1 "подльот" та пускову установку 9А82 зі складу комплексу С-300В російського зенітно-ракетного комплексу
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) October 28, 2025
Ці дії свідчать про високий рівень підготовки та ефективність української розвідки в знищенні військових цілей на окупованих територіях.
Знищення таких важливих об'єктів ППО підкреслює стратегічну значущість роботи українських сил у війні за незалежність. Це не лише підвищує шанси на успіх в оперативних завданнях, але й значно послаблює спроможність ворога діяти в повітряному просторі.
Читайте також
- Атака 98 дронів на Україну: двоє загиблих на Сумщині
- Атаки РФ на Харківщину: дрони вдарили по десяти селах, є поранені та руйнування
- Трагедія в Києві: водій із 39 порушеннями вбив 4 людей у переході, серед них дитина
- Атака на Сумщину: 17 громад пошкоджено, двоє загиблих та четверо поранених
- Три роки після ракетного удару по Одесі: що відомо про атаку на бізнес-центр
- Масована атака на Дніпропетровщину: 10 авіабомб, поранена дитина та десятки пошкоджених будинків

