Розвідка повідомила, скільки ще триватиме наступ росіян на фронті.
За словами Кирила Буданова, РФ майже зупинила наступ на більшості ділянок на фронті, за винятком головного напрямку. Цю інформацію повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони України в інтерв'ю "Радіо "Хартія".
«Ми це казали раніше, що натиск росіян буде максимальним до серпня. В серпні будуть переглянуті плани: або трохи продовжиться, або буде призупинка. У серпні сталося кілька інших подій, і росіяни разом з тим припинили наступ майже на всіх ділянках, окрім напряму головного удару. У них вже зворотна логіка як то кажуть, починає працювати: за будь-яку ціну показати, що вони досягають своєї мети, незважаючи ні на що, тому туди кинуте все, що є», – розповів він.
Крім того, Буданов зауважив, що всі події є частиною певних алгоритмів і рідко коли є форс-мажорними. Багато людей не знають про ці алгоритми, але насправді все відбувається планово.
Буданов також зазначив, що логіка показала, що росіяни взимку не так активні в воюванні.
«Ще до звичайної війни додаються проблеми боротьби з природою, це не означає, що взимку вони полишать свої спроби тиску на нас», – сказав він.
На День воєнної розвідки, Буданов розповів про можливості українських дронів.
Раніше президент України Володимир Зеленський вітав військових з Днем воєнної розвідки і подякував їм за важливу інформацію, завдання пошкодження ворога та захист інтересів України.
Читайте також
- Чалий закликав зберегти діалог з Польщею попри політичні суперечки
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА
- Єврокомісія звинуватила Білорусь у сприянні агресії РФ: що відомо
- Зеленський відмовився від зустрічі з президентом Польщі: Навроцький позбавляє Ордена Білого Орла
- Путін екстрено зустрінеться з Лукашенком через попередження Зеленського
- Суперечка Польщі та України через УПА: Навроцький хоче позбавити Зеленського ордена

