Кирило Буданов нагадав про подвиг Карпатської України: чому це важливо сьогодні.
Річниця незалежності Карпатської України
Как сообщает Novyny.live: 15 березня 1939 року в Хусті було оголошено про створення незалежної Карпатської України. Ця історична віха стала символом боротьби за свободу, яка залишається актуальною і в наші дні. Кирило Буданов, керівник Офісу президента України, звернув увагу на цю подію, зазначивши, що мешканці Закарпаття тоді свідомо обрали шлях опору та незалежності.
'15 березня 1939-го року в Хусті проголошено незалежність Карпатської України. Поки велика Європа завмирала в очікуванні катастрофи, українці Закарпаття вже зробили свій вибір — боротьба і воля,' — зазначив Кирило Буданов.
Варто додати, що 14 березня в Україні відзначається День добровольця — ще одна важлива дата, що підкреслює значення патріотизму та національної свідомості. Буданов також привітав Третій армійський корпус з річницею його створення. Його висловлювання демонструють, як історичні події допомагають осмислити сучасні виклики, що стоять перед українцями.
'Історія вчить нас: мовчання цивілізованого світу — це кисень для диктаторів. А наша головна гарантія безпеки — це власна зброя і власне військо. Україна починається там, де за неї готові боротися. Пам'ятаємо уроки минулого. Боремося заради майбутнього,' — зазначив Кирило Буданов.
Отже, річниця проголошення незалежності Карпатської України та День добровольця служать важливими нагадуваннями про багатовікові традиції боротьби українського народу за власну свободу та державність. Для російськомовної аудиторії варто підкреслити, що ці події демонструють, як історична пам'ять формує сучасну національну ідентичність.
Ця річниця наголошує на ролі історичної пам'яті для сучасної України, де питання незалежності залишається ключовим. Водночас святкування Дня добровольця акцентує на важливості патріотизму та готовності громадян захищати свою країну, що особливо значуще в умовах сьогоднішніх загроз. Таким чином, ці події є не просто спогадом про минуле, а й потужним стимулом для активних дій у теперішньому.
Читайте также
- Сигналы мира из Минска: Лукашенко заклинает на диалог, в то время как Киев не исключает военные Optionen
- 15 июня станет важной датой для Украины: первый этап переговоров о вступлении в ЕС запускают при поддержке Словакии
- Киев и Будапешт обсудили права меньшинств: новые договоренности
- Инициатива Путина по назначению Шредера посредником натолкнулась на сопротивление ЕС и Украины
- Что сказал Зеленский в годовщину D-Day: параллели между высадкой в Нормандии и войной в Украине
- В оккупированной ЛНР ввели запрет на пассажирские рейсы: какие направления оказались под ударом

