Китай створює альтернативу USAID у країнах світу.
Китай пропонує заповнити фінансові прогалини після закриття USAID
Китай робить пропозицію країнам від Індо-Тихоокеанського регіону до Південної Америки заповнити фінансові прогалини, які виникли після перехрещення операцій і припинення діяльності Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Згідно зі звітом Politico, чиновники з Непалу, яка є стратегічно важливою для Китаю, отримали таку пропозицію, повідомляє ZN.UA.
Крім того, на Островах Кука, які є стратегічними островами в Індійському регіоні Тихого океану, заявили, що очікують, що закриття USAID створить можливість для втручання Китаю. В Колумбії недержавні організації кажуть, що Китай може виділити гроші на програми, які раніше фінансувалися USAID. У минулому році Агентство виділило близько 385 мільйонів цій країні.
Politico зазначає, що це лише початок. Аналітики з обох сторін політичного спектру вважають, що припинення діяльності USAID підірве глобальну конкуренцію між США та Китаєм в довгостроковій перспективі.
Повідомляється, що демократи у комітеті Палати представників з питань Китаю підготували стратегію для адміністрації Трампа, щоб пояснити наслідки зростання Китаю після припинення роботи USAID. Проте республіканці у комітеті не ставляться захищати Агентство, і заявили, що мають повну довіру до держсекретаря Марко Рубіо, якого призначили тимчасовим керівником USAID.
Читайте также
- Евросоюз утвердил 21-й пакет антироссийских санкций: ужесточение мер в финансах и энергетике
- США разрешили Саудовской Аравии обогащать уран без инспекций МАГАТЭ: Трамп подписал ядерную сделку
- Переговоры Рубіо и Лаврова на полях АСЕАН: что известно о встрече в Маниле
- Глава МИД России выдвинул жесткое требование госсекретарю США: прекратить поддержку Киева
- 37,5 миллиарда долларов уже потрачено: Пентагон требует еще 67 миллиардов на конфликт с Ираном
- Почему судья Верховного суда считает санкции против Порошенко незаконными

