Росія вимагає від США негайно повернути екіпаж захопленого танкера Марінера.
Как сообщает ТСН: У Кремлі висловили вимогу до Сполучених Штатів 'негайно повернути' своїх громадян, які перебувають на борту танкера 'Марінера'.
Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров зазначив:
«Сполучені Штати не повинні перешкоджати швидкому поверненню російських громадян з судна «Марінера» на батьківщину».
Попри численні порушення прав людини, які самі ж здійснюють російські влади, їхні дипломати закликали США забезпечити 'гуманне ставлення' до екіпажу та поважати їхні права.
Що відомо про захоплення танкера
Наприкінці грудня берегова охорона США намагалася перехопити судно Bella 1 у Карибському морі, яке прямувало до Венесуели за нафтою. Танкер, що потрапив під санкції, продемонстрував триколор РФ, через що американський флот змушений був відступити.
За інформацією New York Times, Росія зверталася до США з проханням не втручатися в цей випадок.
Невдовзі стало відомо, що Кремль направив військовий флот для захисту свого танкера від американських військ.
Проте США все ж провели операцію із захоплення танкера 'Марінера', який йшов під російським прапором і був пов'язаний з Венесуелою.
У Росії засудили дії США, звинувативши їх у 'піратстві' через захоплення танкера 'Марінера'.
Ці події ще більше загострили напруженість у відносинах між Росією і США. Дії американських військ викликали обурення з боку Москви, що, в свою чергу, може призвести до нових санкцій та ескалації конфлікту в міжнародних водах. Спостерігачі вважають, що ситуація навколо танкера може стати сигналом для подальших дій обох країн у можливих морських конфліктах.
Читайте также
- Киевский депутат выступил против резкого скачка цен в метро: годовые траты пассажиров могут достичь 46 тысяч гривен
- Фон дер Ляйен объявила, когда начнутся следующие раунды переговоров о вступлении Украины в ЕС
- Военный эксперт видит поворотный момент: наступление России в Донбассе теряет силу
- Иран и США заключили сделку: прекращение огня, снятие санкций и ядерные обязательства
- Берлин и Киев заключили соглашение: совместные разработки в сфере ПРО и роботов «Термит»
- Фон дер Ляйен поздравила Украину с запуском первого переговорного раздела: летом ожидается прогресс

