Москву та область атаковано безпілотниками.
Уночі на 7 травня Москву та Московську область атакували ударні безпілотники. За даними місцевих телеграм-каналів, системи протиповітряної оборони успішно знищили безпілотники та спрацювали над збиттям повітряних цілей.
Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що сили протиповітряної оборони Міністерства оборони РФ ліквідували сім безпілотників, які направлялися до російської столиці. Наразі на місцях падіння безпілотників працюють аварійні служби. Тимчасово аеропорт Шереметьєво припинив свою роботу через загрозу нових нападів.
Раніше ми писали, що тимчасово окупований Крим став об'єктом масованої атаки безпілотників. Жителі різних районів півострова чули вибухи, а протиповітряні системи були активовані. Рух морського транспорту та перехід по Кримському мосту було припинено з міркувань безпеки.
Атаки дронів також зафіксовано на території Росії. Подія трапилася у різних регіонах країни, включаючи Липецьку, Рязанську, Тамбовську та Тульську області. Також була піднята небезпека в Астраханській, Нижньогородській, Тверській та Смоленській областях. Головною метою атак стали Москва та область.
Нещодавно в Росії також сталася масова атака безпілотників, яка призвела до обмежень у трьох аеропортах країни та виникнення пожежі після удару дронів у Муромі.
Місцеві мешканці повідомили, що атаковано завод у Вербовському районі Мурома, де виробляють піротехнічні пристрої та засоби пожежогасіння. Завод спеціалізується на виготовленні засобів для силових структур РФ.
Аналіз новини:
Атаки безпілотників у різних регіонах Росії та окупованому Криму свідчать про зростання загрози військових дій з використанням передових технологій. Системи протиповітряної оборони виявилися ефективними у стрімкому реагуванні на загрозу, але ці події ще раз підкреслюють необхідність посилення кібербезпеки та обороноздатності країни.
Читайте также
- Toyota вложит 3,6 млрд долларов в Техас: завод по сборке пикапов заработает до 2030 года
- Погром в варшавской галерее из-за протеста против антиукраинских лозунгов: что известно
- Языковые жалобы в Украине на рекордном уровне: 1378 нарушений всего за шесть месяцев
- Львов бьет тревогу: зарплаты ветеранам в госсекторе не превышают 10–12 тысяч гривен
- Пенсионный фонд раскрыл детали выплат ко Дню Независимости: суммы до 3100 гривен для определённых категорий
- Новая трудоустройство для вернувшихся с войны: Львов открывает специальный центр для ветеранов

