Росія масштабно використовує космічні технології у війні проти України - Міноборони.
Росія використовує больше 200 супутників у війні з Україною
За даними Міністерства оборони України, Росія активно використовує супутникові системи у війні з Україною, маючи на орбіті понад 200 космічних апаратів військового призначення. У 2015 році РФ створила Повітряно-космічні сили, об'єднавши Військово-повітряні сили та Війська повітряно-космічної оборони.
'Вони керують супутниковими системами військового і подвійного призначення, запускають космічні апарати на орбіту, моніторять космічний простір, виявляють і нейтралізують загрози з космосу та в космосі', - зазначили військові.
За оцінками МОУ, противник має близько 200 супутників та 150 000 військовослужбовців, які працюють з цією системою. На відміну від цього, Україна має лише один космічний апарат, який був придбаний завдяки пожертвам громадян і допомагає українським військовим в протидії загрозам.
В Міноборони визнають, що цього недостатньо. Вони підкреслюють необхідність, щоб Україна стала повноцінним учасником у космічній сфері, а не лише користувачем космічних послуг. Ця мета є одним з ключових завдань Міністерства оборони України.
Читайте также
- Шмыгаль: Украина вернет больше земель, чем Россия захватила с января
- Урсула фон дер Ляєн і Володимир Зеленський обговорили нарощування оборонного партнерства
- Украина предупреждает: Беларусь строит военные объекты у границы под диктовку Москвы
- От многовекторности к достоинству: трансформация внешнеполитического курса Украины
- Щит для солдат: Эти активы могут избежать взысканий
- Переговоры Свириденко и Туска: Киев и Варшава обсудили энергетическое партнерство

