Росіяни в Курській області пішли на штурм і втратили десятки одиниць техніки.


У Курській області російські війська спробували виконати штурм, але зазнали значних втрат через підрив на мінах, встановлених ЗСУ. Про це повідомив командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк.
«Курська область. При спробі провести штурмові дії противник втратив 17 одиниць техніки – тільки через підрив на мінах», – розповів він.
Благодаря міно-вибуховим загородженням, встановленим фахівцями інженерно-саперних підрозділів, вдалося знищити близько 30% ворожої техніки при спробі просування.
Російська армія готується до контрнаступу та виводу ЗСУ з російської території. Проте чисельність військового угруповання росіян у Курській області не дуже велика, за звітом Інституту вивчення війни. Зазначається, що нещодавні оцінки західних і українських експертів не свідчать про значну кількість російських військ у області. Російська армія протягом останніх місяців накопичує сили для контрнаступу і вигнання ЗСУ з своєї території.
Президент Росії Володимир Путін має намір відновити контроль над Курською областю до інавгурації нового президента США Дональда Трампа, яка відбудеться 20 січня.
ЗСУ вдалося взяти у полон багатьох окупантів та вивезти російську техніку з території України завдяки операції у Курській області.
Читайте также
- Во время ночной атаки на Украину погибли 12 человек, более 60 ранены
- На Житомирщине во время ночной атаки погибли трое детей из одной семьи (обновлено)
- Какие условия мира РФ планирует выдвинуть Украине: предположения ISW
- Спасатели показали последствия ночной атаки на Хмельниччину (фото)
- Оккупанты ночью применили 367 средств воздушного нападения: чем били
- В Одесской области в результате ночной атаки одновременно горели 20 автомобилей (фото, видео)