Рубіо назвав втрати Росії за тиждень: 5-6 тисяч убитими й пораненими.
Втрати Росії в конфлікті з Україною
Як повідомляє UATV: Государственный секретарь США Марко Рубио повідомив про значні втрати Росії в конфлікті з Україною, підкресливши, що українська сторона також платить велику ціну у цій війні. За його словами, Росія втрачає від 5 до 6 тисяч людей загиблими і пораненими щотижня. Ці дані свідчать про серйозність ситуації на фронті та масштаб бойових дій.
Рубио зробив свою заяву під час виступу в Манілі, зазначивши, що агресія Російської Федерації проти України є
«єдиним відомим на сьогодні конфліктом в історії, в якому число загиблих у бою перевищує кількість поранених»— Марко Рубио. Це підкреслює унікальність та жорстокість військових дій, які тривають в регіоні.
Шляхи до миру
Крім того, він наголосив на тому, що Сполучені Штати Америки продовжать шукати компроміс для завершення військових дій, сподіваючись на мирне вирішення конфлікту. Ці зусилля можуть вплинути на подальший розвиток ситуації в Україні та на міжнародні відносини в цілому.
Заява Рубіо про значні втрати Росії та унікальність поточної війни відображає не лише військову, а й гуманітарну кризу, яка виникла внаслідок конфлікту. Висока ціна, яку платять обидві сторони, ставить під сумнів можливість швидкого вирішення ситуації. Сполучені Штати, продовжуючи шукати шляхи до миру, можуть зіграти важливу роль у формуванні майбутнього цієї частини світу та міжнародних відносин у цілому.
Читайте також
- США розслідують допомогу Росії Ірану в атаках на об'єкти ЦРУ
- Спроби прориву ДРГ на півночі: Братчук назвав головну ціль ворога
- Ініціатива PURL зібрала 6,7 млрд доларів для ЗСУ: 26 країн НАТО долучилися
- ЗСУ вдарили по танкеру в Чорному морі та переправі в Донеччині
- Прикордонники “Фенікса” знищили російський “Бук-М3” на Донеччині: втрата ворога — $50 млн
- Українські дрони зупинили армію РФ під Куп’янськом: у ворога дефіцит пального

