«Шахеди» вночі вдарили по Харкову 20 разів.
Атака бойових дронів у Харкові
У Харкові сьогодні вночі сталися 20 атак "шахедами". Вісім локацій у чотирьох районах міста отримали удари. Про це повідомив мер Ігор Терехов, посилаючись на "Главком".
"Дві години Харків зазнавав масованих атак ворожих бойових дронів. Постраждали чотири райони: Шевченківський, Київський, Холодногірський та Індустріальний", – зазначено в повідомленні.
Поки що відомо про двох поранених. Нагадаємо, що вночі на 6 травня окупанти також атакували Одещину за допомогою безпілотників.
Також внаслідок російського удару по Одеському району пошкоджено ряд об'єктів цивільної інфраструктури, включаючи приватні будинки. Деяде виникли пожежі, які наразі загасають рятувальники.
У одному з будинків було знайдено тіло загиблої людини. Інформація про постраждалих уточнюється.
Події атаки бойових дронів у Харкові – ще один випадок загострення ситуації на сході України, де цивільні об'єкти стають метою нападів. Атаки на мирне населення за допомогою незаконної зброї потребують реагування та підтримки від міжнародного співтовариства.
Читайте також
- На Харківщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки: прогноз на 19 червня
- Атака на Московський НПЗ: чому повторний удар дронів загрожує пальному для столиці РФ
- Росія вдарила по Дніпру та Київщині: загиблий і дев’ятеро поранених
- Росія вдарила авіабомбами та дронами по Харківщині: є загиблі та поранені
- Атака дронів на Московський НПЗ: Собянін визнав масштабні пошкодження
- Росія обстріляла Київ, Полтавщину та Сумщину: є загиблий та поранені

