Сенатор Грем: війну в Україні зупинить лише залучення Китаю та тиск на партнерів РФ.
Виступ сенатора Ліндсі Грема на Мюнхенській безпековій конференції
Як повідомляє TSN.ua: На Мюнхенській безпековій конференції сенатор-республіканець Ліндсі Грем висловив думку, що війна в Україні може бути припинена лише за умови залучення Китаю та посилення економічного тиску на ключових партнерів Росії. Грем підкреслив, що без участі таких країн, як Китай, Індія та Бразилія, Росія б уже зазнала банкрутства.
“Якщо ви хочете покласти край цій війні, ви повинні залучити Китай до цієї війни.” - Ліндсі Грем
Сенатор зазначив, що, хоча санкції є важливими, вони не змогли змінити поведінку, яку Сполучені Штати намагаються змінити. Він додав: “Санкції - це добре. Але вони не змінили поведінки, яку ми прагнемо змінити.” Ці коментарі свідчать про те, що, на його думку, міжнародна підтримка та співпраця з великими економіками є критично важливими для вирішення конфлікту.
Міжнародна динаміка та економічні інтереси
Виступ Грема став особливо актуальним на фоні зростання імпорту російської нафти з боку Індії, який збільшився з 3% до 30%. Відомо, що Китай також активно купує російську нафту, що дозволяє Росії підтримувати свою економіку під час військових дій. Річард Мур, директор MI6, зазначив, що:
“Російська Федерація змогла витримати бойові дії проти України винятково завдяки масштабній підтримці з боку КНР.” - Річард Мур
Ці факти підкреслюють, що міжнародна динаміка та економічні інтереси можуть суттєво вплинути на хід війни в Україні. Водночас, український президент Володимир Зеленський зазначив, що "російська сторона уникає конкретики", що може свідчити про її невизначеність у даній ситуації.
Заяви сенатора Грема підкреслюють важливість глобальної коаліції для вирішення конфлікту в Україні, де участь великих економік може змінити хід подій. З огляду на зростання імпорту російської нафти Індією та підтримку з боку Китаю, міжнародні зусилля для зменшення економічної залежності Росії стають все більш актуальними. Відзначені проблеми в комунікації між сторонами конфлікту також вказують на складність дипломатичних переговорів у цій ситуації.
Читайте також
- Україна збільшила дальність ударів до 2000 км: які об’єкти РФ вражено
- Рибачук розкрив роль Абрамовича в переговорах: що Путін хотів дізнатися від Зеленського
- Путін визнав проблеми армії РФ: “не так швидко, як хотілося б”
- Зеленський анонсував доплати військовим до 400 000 грн: деталі реформи контрактів
- Зеленський анонсував нові виплати військовим: скільки отримуватимуть бійці
- Україна вразила ціль на 800 км в РФ: Зеленський анонсував нові доплати армії

