Сезон дунайського оселедця стартував: ціна на перші улови сягає 500 гривень.
Початок сезону
Як повідомляє Novyny.live: Почався сезон вилову дунайського оселедця в Одеській області. Перші улови були зафіксовані у Вилковому, де рибалки вже активно займаються промислом. Цей вид риби, відомий також як дунайка, має давню історію вилову в дельті Дунаю, що налічує понад сто років.
Ціна дивує
На ринках ціна за кілограм дунайського оселедця становить близько 500 гривень. У той же час, на місцях вилову рибу продають за 400 гривень за кілограм. Попит на цю рибу перевищує пропозицію, оскільки рибалки змогли зібрати лише 5–6 кг риби при замовленнях на 30–40 кг. Це свідчить про високий інтерес до дунайки, яка є популярною серед споживачів.
Риба з історією
Дунайський оселедець проводить більшу частину свого життя у Чорному морі, що додає йому особливого статусу серед інших видів риби. Виловлювати його почали ще в XIX столітті, і цей промисел залишається актуальним і до сьогодні. Сезон вилову дунайського оселедця є важливою подією для місцевих рибалок і споживачів, адже ця риба має не лише економічне, але й культурне значення.
Ситуація з виловом дунайського оселедця відображає не лише традиції місцевого рибальства, але й сучасні виклики ринку. Високий попит на цю рибу, в поєднанні з обмеженою пропозицією, може впливати на ціни в майбутньому, що важливо для споживачів та рибалок. Оскільки дунайський оселедець є важливим елементом місцевої економіки, успіх сезону може мати далекосяжні наслідки для громади в цілому.
Читайте також
- НБУ викрив EasyPay та City24 у відмиванні мільярдів: які штрафи отримали власники
- У Харківській області різко впали ціни на пальне: скільки коштують бензин та дизель
- В Україні різко впали ціни на яйця: скільки коштують у різних мережах
- Зникнення іноземного бізнесу з ПМЕФ: як змінився головний форум Росії
- Окупаційна влада в Криму обмежила продаж олії та макаронів: через удари дронів
- Яценюк назвав катастрофічні втрати Росії: інвестиції впали в 12 разів

