Сибіга окреслив три червоні лінії України у переговорах щодо завершення війни.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга назвав три головні пріоритети України на майбутніх переговорах щодо завершення війни з Росією, яка є агресором проти нашої країни. Про це він заявив в інтерв'ю "РБК-Україна".
За словами Сибіги, "есть фундаментальные вещи, которые не обсуждаются, которые нельзя трогать".
"Є фундаментальні речі, які не обговорюються, які не можна зачіпати", - сказав він.
Першою червоною лінією Сибіга назвав територіальну цілісність і суверенітет України, зазначивши, що наша країна ніколи не визнає окупованих Росією територій.
Згідно з його словами, жодна країна не має права вето на вибір народу України щодо вступу до ЄС чи НАТО, і це є другою червоною лінією.
Міністр закордонних справ також висловив думку, що третя лінія полягає в тому, що Україна не може мати обмежень щодо своєї обороноздатності.
Сибіга додав, що "Росія має бути притягнута до відповідальності. Це всі елементи всеосяжного миру. І я нагадаю, вони також були прописані в нашій формулі миру, вони відображають ті підходи, які визначають нашу позицію на міжнародній арені. Фундаментальні речі, принципові для нас, - це "нічого про Україну без України", "нічого про Європу без Європи". І тут ми також маємо підтримку".
Нагадаємо, Трамп назвав дату розмови з Путіним.
Читайте також
- Пєсков зізнався у справжній меті війни: не допустити війська НАТО в Україну
- Смерті у ТЦК та провали мобілізації: Лубінець і Федоров назвали винних
- НАТО серйозно попередило про ризик провокацій РФ у Балтії: що загрожує Європі
- Новий міністр оборони Британії назвав підтримку України пріоритетом
- Нетаньягу можуть затримати в США: Трамп заперечує арешт прем'єра Ізраїлю
- Україна долучається до оборонних інновацій ЄС: програма AGILE на 115 млн євро

