Військові масово переходять на електронні рапорти: хто лідирує за підсумками трьох місяців.
Як повідомляє inkorr.com: Протягом останніх трьох місяців три підрозділи – Сили логістики, Медичні сили та СБС – значно активізували використання електронних рапортів у додатку "Армія+". Це підтверджується даними за період з серпня по жовтень цього року.
Розвиток впровадження
Сили логістики досягли найбільшого зростання, збільшивши кількість підрозділів, які користуються електронними рапортами, на 54%. Медичні сили та СБС також показали позитивні результати зі зростанням на 31%.
Найактивніші у використанні рапортів
- Сухопутні війська — 276 220 рапортів;
- Десантно-штурмові війська — 65 834;
- Військово-морські сили — 49 500.
Серед бригад, які активно користуються електронними рапортами, можна виділити: 47 окрему механізовану, 95 окрему десантно-штурмову Поліську бригаду ДШВ ЗСУ, 5 окрему штурмову Київську бригаду, 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду та 40 окрему бригаду берегової оборони.
Серед військовослужбовців популярними є такі види активності, як щорічна відпустка (27%), оздоровчі заходи (21%) та зміна місця служби (17%).
В українських військах триває активне впровадження електронних рапортів, що підвищує ефективність і швидкість обробки даних. Це свідчить про прогрес у модернізації військової системи управління і може позитивно вплинути на загальну організацію служби.
Читайте також
- Зеленський оголосив 40-денну програму тиску на РФ: що передбачає план до 2026 року
- Рейтинг Путіна впав до мінімуму з початку війни: що показало опитування
- Росія готує нову хвилю мобілізації: чи змінить це хід війни
- Ізраїль визнав геноцид вірмен: що відомо про рішення Кабміну
- Буданов підтримав створення Національного пантеону: що передбачає законопроєкт
- Зеленський підписав укази про нагороди до Дня Конституції: 9 нових Героїв України

