Сили оборони України відкинули росіян біля Піщаного на Донеччині – «Хортиця».
Українські військові протистоять російським силам біля Піщаного, що знаходиться неподалік Покровська на Донеччині. Війна триває, і про це повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.
За його словами, ворожі диверсійні та розвідувальні групи (ДРГ) не потрапили до Покровська, проте бої відбуваються на околицях міста. Російські сили намагаються наблизитися до міста, йдучи обхідними шляхами з лівої та правої флангів, щоб уникнути фронтального штурму.
Волошин підкреслив, що Покровське має важливе значення через проходження через нього залізниці, яку росіяни намагаються захопити. Однак, українським силам оборони вдалося відкинути російські сили біля Піщаного - це селище біля Покровська. Ворог повернувся до своїх укріплень, і наразі тривають бойові дії.
Речник також зазначив, що на напрямку Покровська ворог переважає українські сили оборони в чисельності. Наприклад, ворог виставляє чотири бригади проти однієї української бригади, які готові до штурмових дій.
Читайте також
- Удар РФ по Херсону 18 липня: постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
- Зсув у Китаї вбив вісьмох людей: десятки зниклих і зруйновані будинки
- Пожежа в Норвегії знищила понад 100 будинків: евакуйовано 400 осіб
- Лобове зіткнення автобусів у Чехії: постраждали двоє українок
- Ракетний удар по Одещині: двоє загиблих, п’ятеро поранених, серед них дитина
- Атака на Запоріжжя: поранено п’ятеро людей, серед них двоє дітей

