Сили оборони знищили міст через Генічний протоку та “Панцирь-С” у Запорізькій області.

Знищення мосту та Панциря-С
Знищення мосту та Панциря-С Фото: UATV

Операції українських сил 20 червня

Як повідомляє UATV: 20 червня сили оборони України здійснили успішну операцію, в результаті якої було знищено автомобільний міст через Генічний пролив, а також ворожий зенітний ракетно-пушечний комплекс 'Панцирь-С' у Запорізькій області. Інцидент, що стався в місті Генічеськ, став важливою подією в контексті військових дій.

Зенітний ракетно-пушечний комплекс 'Панцирь-С' був знищений у населеному пункті Долинське, що також підкреслює активність українських сил на фронті. Окрім цього, в рамках проведеної операції було знищено кілька пунктів управління безпілотних літальних апаратів (БпЛА) в Запорізькій і Донеччині, що свідчить про зменшення можливостей противника в повітряному просторі.

Диверсійна операція партизанів 'Атеш'

Диверсійна операція партизанів 'Атеш' у Таганрозі також відбулася на фоні цих подій. В рамках цієї операції була пошкоджена електропідстанція, яка забезпечувала енергією завод 'Атлант-Аэро', що стало ще одним ударом по ворожій інфраструктурі. Ці події свідчать про продовження активних бойових дій в регіоні та спроби зниження потужності військових ресурсів противника.

Операції, проведені українськими силами, демонструють їхню здатність до активних дій та належну координацію в боротьбі з противником. Знищення стратегічно важливих об'єктів, таких як зенітні комплекси та пункти управління БпЛА, може суттєво вплинути на повітряну оборону агресора. Ці дії також підкреслюють важливість партизанських операцій у тилу ворога, що сприяє дестабілізації його інфраструктури та ресурсів. В умовах тривалого конфлікту подібні успіхи можуть мати вирішальне значення для подальшого розвитку бойових дій на фронті.


Читайте також

Реклама