Солдат ЗСУ отримав реальний термін за ДТП у стані сп’яніння: постраждали четверо.
Інцидент у Татарбунарах
Як повідомляє Novyny.live: У Татарбунарах, Одеська область, солдат Збройних Сил України скоїв ДТП, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Інцидент стався між селами Трапівка та Лиман у Білгород-Дністровському районі. Внаслідок аварії четверо пасажирів отримали травми середньої тяжкості, зокрема переломи та черепно-мозкові травми. За інформацією, солдат керував автомобілем Volkswagen Passat без водійського посвідчення, а швидкість автомобіля на момент аварії становила близько 90 км/год.
Судове рішення
Солдат визнав свою провину у скоєнні ДТП та просив суд не позбавляти його волі. Проте, суд, врахувавши обставини справи, призначив реальне покарання. Він засудив солдата до 1 року і 3 місяців позбавлення волі. Крім того, суд заборонив йому керувати транспортними засобами на той же строк. Також з солдата стягнули майже 19,7 тисяч гривень на витрати на експертизи.
Цей інцидент підкреслює серйозність проблеми керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, яка залишається актуальною в Україні. Незважаючи на численні заклики до дотримання правил дорожнього руху, випадки ДТП за участю водіїв у нетверезому стані продовжують мати тяжкі наслідки. Справедливе покарання в даному випадку може слугувати сигналом для інших водіїв про необхідність відповідального ставлення до своїх обов'язків на дорозі та до безпеки інших учасників руху.
Читайте також
- Харків встановлює антидронові сітки на шосе: як захищатимуть від FPV-атак
- У Києві завершили рятувальні роботи після ракетного удару по будинку: 31 загиблий
- Атака РФ на Дніпропетровщину 4 липня: дев’ятеро поранених у трьох районах
- Водіям пояснили нове правило повороту: які траєкторії заборонені
- Харків попереджають про негоду 5 липня: дощі, грози та сильний вітер
- З початку року РФ знищила та пошкодила понад 200 локомотивів Укрзалізниці

