Спека до +34° та пожежна небезпека: прогноз погоди в Харківській області на липень.
Прогноз погоди в Харківській області на початку липня
Як повідомляє Novyny.live: На початку липня в Харківській області очікується спекотна погода з можливими дощами та грозами. Температурні показники залишатимуться високими, що може вплинути на загальний стан довкілля та пожежну небезпеку в регіоні.
Температурні показники
Прогноз на 1 липня обіцяє нічні температури в межах від +13 до +18°C, тоді як вдень стовпчики термометрів піднімуться до +26 до +31°C. Наступного дня, 2 липня, вночі температура зросте до +16 до +21°C, а вдень достигне +29 до +34°C. На 3 липня синоптики також прогнозують подібні температурні умови: вночі +18 до +23°C, вдень +29 до +34°C.
4 липня очікується зниження денних температур до +24 до +29°C, а вночі температура коливатиметься в межах +16 до +21°C. На 5 липня нічні температури становитимуть +15 до +20°C, а вдень повітря прогріється до +22 до +27°C.
Варто зазначити, що в Харківській області оголошена надзвичайна пожежна небезпека (5 клас) для міст Харкова, Золочева, Богодухова, Коломака, Слобожанського, Берестина, Лозової та Ізюма. У Великому Бурлуці спостерігається високий (4 клас) рівень загрози. Ці фактори варто враховувати при плануванні активностей на свіжому повітрі.
Спекотна погода в поєднанні з підвищеним ризиком виникнення пожеж може стати серйозним викликом для жителів Харківської області на початку липня.
Ситуація з погодними умовами в Харківській області підкреслює важливість дотримання заходів безпеки, особливо в умовах підвищеної пожежної небезпеки. Жителям рекомендується утримуватись від розведення вогню на відкритих територіях та бути обережними під час перебування на природі. З огляду на прогноз, місцевим органам влади варто посилити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки, а також інформувати населення про небезпеки, пов'язані з аномально високими температурами.
Читайте також
- З 1 липня в Україні вводять погодинні графіки відключення світла: коли не буде електроенергії
- Спека до +38°С, грози та шквали 15-20 м/с: якою буде погода 1 липня
- Удар по Запоріжжю 30 червня: одна людина загинула, дев’ятеро поранені
- Київ попередили про надзвичайну пожежну небезпеку 1 липня: якою буде погода
- На Одещині 1 липня оголошено надзвичайну пожежну небезпеку: спека до +35°C
- Львівщину попереджають про небезпеку: грози, зливи та пекельна спека до +36

