Спека до +40°C на Львівщині: оголошено червоний рівень небезпеки.
Прогноз погоди у Львові на 27 червня
Як повідомляє Novyny.live: 27 червня у Львові та області очікується спекотна погода без опадів. Температура повітря вдень підніметься до +35 °C, а вночі коливатиметься в межах +14…+19 °C. У Львові температура вночі прогнозується на рівні +14…+16 °C, а вдень становитиме +32…+34 °C.
Пожежна небезпека на Львівщині
На території Львівської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас). Оголошено III рівень небезпечності (червоний), що потребує особливої обережності у поводженні з вогнем та дотриманні правил безпеки.
Попередження про сильну спеку на Львівщині
З 28 по 30 червня температура повітря вдень підніметься до +35…+38 °C, місцями до +40 °C. У зв'язку з цим, мешканців регіону закликають бути обережними, особливо під час активностей на відкритому повітрі, щоб уникнути теплових ударів і інших наслідків спекотної погоди.
Нагадаємо, що нещодавно, 24 червня, у Львові сталася смертельна ДТП, внаслідок якої загинув водій Volkswagen. Крім того, на Львівщині викрили схему незаконних соціальних виплат на суму 41 млн грн. Тож, у цей період важливо не лише дотримуватись правил безпеки під час спеки, а й слідкувати за порядком у суспільстві.
Спекотні дні на Львівщині можуть призвести до збільшення ризиків, пов'язаних із пожежами, тому важливо, щоб мешканці були уважними та обережними. В умовах високих температур, здатність організму адекватно реагувати на спеку може знижуватися, що підкреслює важливість дотримання рекомендацій щодо безпеки. Окрім того, актуальні новини про ДТП та корупційні схеми вказують на необхідність забезпечення правопорядку та безпеки в суспільстві, що може бути ускладнено під час таких екстремальних погодних умов.
Читайте також
- Румунський F-16 збив безпілотник над країною: що відомо про інцидент
- Запоріжжя після удару КАБами: 30 постраждалих, серед яких семеро дітей
- Удар по Одесі 24 липня: поранено двоє людей, пошкоджено меблевий магазин
- Ракетний удар по Києву 24 липня: 10 загиблих та майже 100 поранених
- Масована атака на Київщину та Слов’янськ: 11 загиблих і десятки поранених
- Російський удар по Слов'янську: 5 загиблих та 9 поранених внаслідок атаки двома бомбами

