США направляють спецпредставника на переговори України та Росії в Абу-Дабі.
Спеціальний представник США на переговорах України та Росії
Як повідомляє UATV: США направляють спеціального представника на переговори України та Росії, які відбудуться 4-5 лютого в Абу-Дабі. Спеціальний представник президента США Стив Уиткофф має на меті взяти участь у цих важливих переговорах, що можуть вплинути на подальший розвиток відносин між країнами.
Зустріч з прем'єр-міністром Ізраїлю
Перед переговорами Уиткофф прибуде в Ізраїль, де зустрінеться з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху. Ця зустріч, як підтвердив високопоставлений американський чиновник, також передбачає обговорення інших важливих питань з високопоставленими ізраїльськими чиновниками. Це свідчить про активну роль США в міжнародних переговорах, які стосуються конфлікту між Україною та Росією.
Ця подія підкреслює зростаючу участь США у вирішенні конфлікту між Україною та Росією, адже активна дипломатична діяльність може вплинути на подальші переговори та їх результати. Очікується, що участь американського представника на переговорах в Абу-Дабі може сприяти покращенню комунікації між сторонами і, можливо, створити умови для досягнення компромісу.
Читайте також
- Зеленський провів нараду з військовим керівництвом: визначено план відповіді на удари РФ
- ЄС готує новий пакет санкцій: криптоплатформи для обходу обмежень під ударом
- Зеленський визначив нові параметри роботи РНБО: Умєров і Клименко отримали завдання
- До України екстрадували екснардепа Демчака: масштабна кампанія повернення підозрюваних
- ЄС ухвалив 21-й пакет санкцій проти Росії: що передбачають нові обмеження
- Литва звинувачує країни ЄС у підриві санкцій через власні економічні інтереси

