США спростували візит делегації на форум у Путіна: реакція Рубіо.
Заява Державного секретаря США
Як повідомляє UATV: Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що йому невідомо про жодну офіційну американську делегацію, яка має намір відвідати Петербургський міжнародний економічний форум. Ця заява пролунала на фоні коментаря сенатора Діка Дурбіна, який згадав про удари по Санкт-Петербургу, що стали особливо неприємними для президента Росії Володимира Путіна під час проведення форуму.
Ситуація на форумі
Міжнародний економічний форум розпочав свою роботу 3 червня 2023 року в Санкт-Петербурзі. Помічник президента Росії Юрій Ушаков раніше зазначав, що офіційна делегація США вперше за майже 10 років може відвідати цей захід. Однак, в контексті останніх подій, зокрема ударів по Петербурзькому терміналу з перевалки нафтових продуктів, ситуація може змінитися.
Рубіо підкреслив свою невідомість стосовно участі американської делегації, що викликає додаткові запитання про подальші відносини між США та Росією у світлі поточних геополітичних обставин. — Марко Рубіо
Ця ситуація підкреслює складну динаміку відносин між двома країнами, особливо з урахуванням останніх військових конфліктів і санкцій. Відсутність американської делегації на форумі може сигналізувати про подальше загострення напруженості та невизначеність у міжнародній політиці, що вплине на економічні відносини між США та Росією. У той же час, участь інших міжнародних учасників може змінити акценти на форумі та вплинути на глобальні економічні тренди.
Читайте також
- Зеленський написав листа Путіну: пропозиція двосторонньої зустрічі для завершення війни
- Палата представників США схвалила допомогу Україні: Республіканці пішли проти Трампа
- Палата представників США схвалила допомогу Україні: що далі в сенаті
- Зеленський звернувся до Путіна з відкритим листом: що пропонує Київ для припинення війни
- Україні потрібно сідати за стіл переговорів: експерт пояснив, чому Росія не готова
- Естонія ініціювала заборону в'їзду до ЄС для російських комбатантів: що відомо

