Зеленський про компроміс США щодо Донбасу: що обговорюють з американцями.
Як повідомляє ТСН: США активно шукають компроміс у ситуації на Донбасі.
Президент України Володимир Зеленський розповів про це в коментарі журналістам. Він зазначив, що відступ Збройних Сил України з Донбасу є ключовою вимогою росії, але для України така умова є неприйнятною. Тому Сполучені Штати намагаються знайти варіант, який підійшов би обом сторонам.
Обговорення мирного плану
Зеленський також повідомив, що українська делегація знову відправилася до США для обговорення деталей мирного плану. Є ймовірність, що до переговорів приєднаються й представники європейських країн.
Перепони на шляху до компромісу
Нагадаємо, оглядач Bloomberg вказав на головну перепону в досягненні компромісу. З двох основних перешкод, які стоять на шляху до угоди про припинення війни, прогрес спостерігається в питанні гарантій безпеки. Проте територіальні поступки залишаються значно складнішими.
Ситуація на Донбасі є важливою не тільки для України, а й для світової спільноти, оскільки стабільність у цьому регіоні може вплинути на геополітичну ситуацію в Європі. Спостерігачі сподіваються, що переговори, які відбуваються за участю США та європейських країн, можуть відкрити нові шляхи для вирішення конфлікту та покращення безпекової ситуації в регіоні.
Читайте також
- Депутати готують новий закон про дітей та контент: третя спроба ВР
- Зеленський заявив про готовність до прямих переговорів із Путіним: що це означає
- ЄС дасть Арменії понад 50 млн євро на тлі економічного тиску Росії
- Польща закриває повітряний простір на сході: що варто знати про обмеження
- Сирський посилює контроль за підготовкою військових: вісім частин втратили право навчати
- Відновлення великих ТЕЦ в Україні назвали марнотратством: що пропонують натомість

