США та Іран починають переговори у Швейцарії: ядерна програма та припинення вогню в Лівані.
Переговори між США та Іраном
Як повідомляє UATV: Переговори між США та Іраном розпочнуться в Швейцарії, зосередившись на ключових питаннях, зокрема на ядерній програмі Ірану та припиненні вогню в Лівані. Віцепрезидент США Джей Ди Вэнс оголосив про ці теми під час пресконференції, підкресливши важливість досягнення прогресу в цих питаннях. Він висловив сподівання на позитивні результати, зазначивши:
«Я надеюсь, мы добьемся прогресса в ядерном вопросе и прекращении огня в Ливане» - Джей Ди Вэнс
Склад делегацій та місце проведення
Делегацію Ірану очолює Мохаммад Багер Галибаф, який представляє країну в цих важливих переговорах. У складі іранської делегації також присутній міністр закордонних справ Аббас Аракчи. З американської сторони переговори ведуться представниками, серед яких:
- Стив Уиткофф
- Джаред Кушнер
- Джей Ди Вэнс
Переговори заплановані на курорті Бюргеншток, що створює сприятливі умови для обговорення важливих міжнародних тем. Очікується, що ці зустрічі можуть суттєво вплинути на подальший розвиток відносин між США та Іраном, а також на ситуацію в Лівані.
Ці переговори відбуваються на фоні тривалих напруженостей між США та Іраном, які виникли через ядерну програму Тегерана та конфлікти в регіоні. Успіх цих переговорів може призвести до зменшення напруженості в Близькому Сході та покращення відносин між державами, що, в свою чергу, вплине на глобальну безпеку. Спостерігачі будуть уважно стежити за результатами цих зустрічей, оскільки вони можуть стати важливим кроком у напрямку стабільності в регіоні.
Читайте також
- Смерть сенатора Грема не зупинить санкції проти РФ: законопроєкт підтримали 80 сенаторів
- ЄС провалив ухвалення 21-го пакету санкцій проти РФ: що пішло не так
- Технологічний перелом 2026 року: чому Україна отримала перевагу на фронті
- Україна створює Командування далекобійного впливу: що це означає для стратегії ударів
- Туреччина хоче передати С-400 третій країні: чи повернуться F-35
- Італія викрила російську шпигунську мережу: військовий аташе платив за дані про ППО для України

