Україна та США укладають угоду на $100 мільярдів: що передбачає оборонний пакт.
Як повідомляє inkorr.com: В Україні та Сполучених Штатах ведуться активні переговори щодо важливої угоди в сфері оборонного співробітництва. Як повідомляє NBC News, ця угода може мати вартість до 100 мільярдів доларів. Сполучені Штати готові надати свої військові технології українській армії, водночас отримуючи можливість використовувати українські розробки в своїй оборонній промисловості.
Обговорення в Пентагоні про протидію російській агресії
До переговорів у Пентагоні активно залучений генерал Ден Кейн, голова Об'єднаного комітету начальників штабів. Наради зосереджені на важливості протидії агресії з боку Росії, розширенні навчальних програм для українських військових та зміцненні співпраці в оборонній сфері між Україною і США.
За словами співрозмовника видання, генерал Кейн запропонував чотири варіанти гарантій безпеки для України після зустрічі Трампа та Путіна на Алясці, рекомендуючи "найбільш прогресивний підхід".
Крім того, було повідомлено, що США здійснюватимуть моніторинг буферної зони в Україні, яку захищатимуть спільні війська обох країн.
Угода про оборонне співробітництво між Україною та США може стати значним кроком у підвищенні безпеки України, дозволяючи двом державам більш ефективно спільно протистояти російській агресії. Обговорення в Пентагоні свідчать про серйозний підхід до цього питання та готовність обох сторін до активного співробітництва в цьому напрямку.
Читайте також
- Київстар розширив дію тарифу “Шанс”: інтернет за 50 грн тепер у восьми містах
- Ціни на яйця впали нижче 70 грн: скільки коштує десяток у супермаркетах
- ФОПам дозволили уникати штрафів без первинних документів: як працює товарна амністія
- Зустріч Зеленського з главою МВФ на G7: що вирішили щодо фінансування України
- Удари по РФ на 1500 км: ЗСУ виснажують економіку Росії ударами по нафті
- Міноборони підвищило виплати військовим без додаткових коштів з бюджету

