США випробовують конкурента нейроімпланта Neuralink: у чому його особливість.


Американський стартап Precision Neuroscience: конкурент Neuralink Ілона Маска
Студія Precision Neuroscience, що базується на Масачусетському інституті технологій, отримала дозвіл від Адміністрації з питань їжі і лікарських препаратів (FDA) на проведення тривалих випробувань свого кортикального інтерфейсу, відомого як Layer 7. Цей імплантат містить 1024 електрода та може взаємодіяти з активністю мозку.
Попередні тести імплантату дозволяли тримати його в мозку лише годину, а новий дозвіл дозволяє зберігати його до 30 днів. Це дозволить більш детально вивчити пристрій та покращити його функціонал. Layer 7 має форму тонкої жовтої стрічки, що безпечно прилягає до мозкової поверхні.
Очікується, що Layer 7 може стати корисним для хірургів у картириванні мозкової активності та керуванні зовнішніми пристроями для пацієнтів зі складними порушеннями. Ця технологія може стати спасінням для тих, хто втратив здатність рухатись або говорити. Докладні деталі використання імплантату в клінічних умовах наразі досліджуються.
Досяння Precision Neuroscience стало конкурентом для вже відомого проєкту Neuralink Ілона Маска. Раніше повідомлялось, що швейцарський мозковий чіп є ефективнішим, але новий кортикальний інтерфейс демонструє потенціал конкурувати з ним.
Читайте також
- У ОАЕ нові закони створюватимуться за допомогою штучного інтелекту
- Китай перший у світі запустив 10G-інтернет
- Fox News назвав Київ російським під час Великодньої трансляції (відео)
- Google розгортає суттєве оновлення вигляду браузера Chrome
- У Китаї відбувся перший в історії спільний напівмарафон людей та роботів-гуманоїдів
- Google здивував святковою анімацією до Великодня 2025