Зеленський та представник США обговорили спільне виробництво дронів: подробиці.
Як повідомляє inkorr.com: Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спецпредставником президента США Кітом Келлогом, де обговорювалися питання співпраці у фінансуванні виробництва і закупівлі військової техніки. Окрім цього, говорили про спільне виробництво дронів та зброї. Водночас США ухвалили рішення скасувати санкції проти білоруської авіакомпанії «Белавіа» і мають намір нормалізувати свої відносини з Білоруссю. Також стало відомо про судовий процес над підозрюваним у вбивстві школярів у Шаргороді, якому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
Трагедія на Запоріжжі
Крім того, Тетяні Крупі було винесено рішення про заставу в повному обсязі, а льотчик Су-27 Олександр Боровик загинув у Запорізькій області під час виконання бойового завдання. Подробиці цієї трагедії наразі з'ясовуються.
Співпраця в обороні та правова система
Зустріч президента України зі спецпредставником США підкреслює важливість співпраці між державами в галузі оборони та політики. Також варто зазначити актуальність розгляду судових справ у різних регіонах України, що підкреслює важливість правової системи в країні.
Ця зустріч свідчить про активізацію співпраці України та США в критичних сферах, таких як оборона та безпека. Одночасно, питання, що стосуються внутрішніх проблем, таких як судові справи, залишаються на порядку денному, підкреслюючи значущість дотримання правопорядку в Україні.
Читайте також
- Удар РФ по заводу дитячого харчування на Київщині: четверо загиблих, семеро поранених
- Україна відбила масовану нічну атаку РФ: збито 198 дронів з 216
- Зеленський написав листа Путіну: пропозиція двосторонньої зустрічі для завершення війни
- Зеленський звернувся до Путіна з відкритим листом: що пропонує Київ для припинення війни
- 705 загиблих дітей за час війни: в Україні вшановують пам’ять жертв російської агресії
- Сирський назвав нову загрозу з повітря: РФ нарощує виробництво реактивних дронів

