Стратегічний завод мінеральних добрив у Сумах розоряють через давальницьку схему? Розслідування.
Хімічний завод у Сумах зазнає збитків через шахрайську схему
Згідно з розслідуванням журналістів на сайті "Цензор", хімічний завод "СумиХімПром" втрачає велику суму грошей через шахрайську схему компанії "Укрмінхім". Натомість, щоб самостійно закуповувати сировину за кордоном, завод залучає посередника, який встановлює завищені ціни. Компанія "Укрмінхім" отримує сировину від європейських постачальників, допомагає накручувати ціни і потім продажем добрив заробляє $20-30 на тонну, при цьому втрачаючи державному заводу $300-400 тисяч з кожної поставки. Цю шахрайську схему контролює Віталій Логінов, радник голови ОГХК.
Наприклад, зазначається один з контрактів на постачання фосфоритів, в якому встановлена завищена ціна. Реальний постачальник цієї сировини пропонує її значно дешевше. Журналісти також вказують, що фосфорити, які називаються єгипетськими, насправді мають сирійське походження. Таким чином, завозиться товар з Росії під обхід санкцій.
Читайте також
- Смертельна спека в Європі: Франція закриває школи, температура сягає 43°C
- Понад 50 атак за добу на Дніпропетровщину: загибла та поранені
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Атака на Харків: FPV-дрон влучив у житловий будинок, постраждала жінка
- Синій автомобіль чи трамвай: хто має перевагу на нерегульованому перехресті
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА

