Тайсон Ф’юрі назвав бажаних суперників: бій із Джошуа заплановано на листопад 2026.
Плани Тайсона Ф’юрі
Як повідомляє Novyny.live: Тайсон Ф’юрі, колишній чемпіон світу в надважкій вазі, висловив бажання провести поєдинки з найсильнішими суперниками, зокрема з Ентоні Джошуа та Олександром Усиком. Ф’юрі підтвердив, що бій із Джошуа запланований на листопад 2026 року, і має відбутися на стадіоні "Вемблі".
Ф’юрі зацікавлений у боях з найсильнішими опонентами надважкої ваги. Серед бажаних суперників він зазначив:
- Ентоні Джошуа
- Олександр Усик
Крім того, боксер готовий зустрітися з будь-яким, хто володітиме чемпіонським поясом у надважкій вазі. Агіт Кабаєл наразі є володарем тимчасового титулу WBC.
Позиція Ф’юрі
Британський боксер підкреслив, що не має наміру брати участь у виставкових шоу чи поєдинках, які не мають спортивного значення. Він також зазначив, що переконаний у власній перевазі над Джошуа і вважає, що здатен завершити бій достроково. Тайсон Ф’юрі продовжує залишатися активним учасником боксерського світу, прагнучи нових викликів та можливостей для реалізації своїх амбіцій.
«Заяви Тайсона Ф’юрі свідчать про його прагнення повернутися на вершину боксерського світу, зокрема через бої з провідними спортсменами.» - Джерело невідоме
Вибір Ентоні Джошуа та Олександра Усика як потенційних супротивників демонструє його намір брати участь у поєдинках, які можуть стати знаковими для його кар'єри. Запланований бій на "Вемблі" підкреслює важливість та популярність цих матчів у Великій Британії, що може залучити значну увагу як з боку фанатів, так і медіа.
Читайте також
- Український волейболіст Янчук став найкращим подаючим Ліги націй-2026: 21 ейс
- Помер легендарний футболіст Кевін Кіган: дворазовий володар “Золотого м’яча” програв боротьбу раку
- Командир 107-ї бригади Денис Перч про проблеми війська: нестача піхоти та бюрократія
- Іспанія виграла ЧС-2026 у фіналі в Нью-Джерсі: єдиний гол забив Ферран Торрес
- Іспанія вдруге стала чемпіоном світу з футболу: переможний гол Феррана Торреса
- Англія розгромила Францію 6:4: хет-трик Саки та історичний рекорд Беллінгема

