Тайвань готується до виборів: політолог попередив про гібридну кризу.
Ситуація навколо Тайваню
Як повідомляє Espreso.tv: Політолог Олег Саакян в етері Еспресо обговорив ситуацію навколо Тайваню, зокрема можливий вплив місцевих виборів на політичну ситуацію в регіоні та агресивну позицію Китаю. Місцеві вибори в Тайвані заплановані на кінець листопада 2023 року. В даний час правляча політична сила в Тайвані має на одного депутата менше, ніж прокитайська опозиція, що може вплинути на результати виборів.
Саакян зазначив, що навколо Тайваню очікується криза, яка може загостритися під час цих виборів. Він вважає, що Пекін може спробувати досягти своєї мети — "возз'єднання великого Китаю" — щодо Тайваню не лише через воєнні дії, а й через гібридні операції та репресії з боку місцевої влади.
«Я думаю, що у Тайвані буде, перш за все, гібридна операція, а воєнні маневри направлені якраз на створення сприятливого контексту,» — підкреслив Олег Саакян.
Поточна ситуація
Нагадаємо, що 7 червня 2023 року Китай оголосив про розгортання спеціальної морської операції на схід від Тайваню, що викликало занепокоєння в регіоні. Ситуація залишається напруженою, і результати найближчих виборів можуть значно змінити політичний ландшафт Тайваню.
Ситуація навколо Тайваню залишається в центрі міжнародної уваги, оскільки її розвиток може вплинути на стабільність у всьому регіоні. Місцеві вибори, які відбудуться наприкінці листопада, можуть стати визначальними для подальшої політики Тайваню та його відносин з Китаєм. Події, що відбуваються зараз, включаючи агресивні дії Пекіна, свідчать про те, що напруга в регіоні лише зростає, і подальші кроки можуть мати серйозні наслідки для безпеки та розвитку Тайваню.
Читайте також
- Україна бере участь у створенні європейської ПРО FREYJA: перші результати вже наступного року
- Греція заблокувала 21-й пакет санкцій проти РФ: ЄС переходить до тематичних груп
- Україна та Британія домовилися про спільне виробництво озброєнь: що це змінить
- Зеленський: санкції проти РФ недостатні, Росія нарощує виробництво ракет
- Україна та США готують нову пропозицію щодо припинення повітряних ударів: що відомо
- Тока

