Телескоп Hubble сфотографував галактику за 49 млн світлових років від Землі.
Космічний телескоп Hubble зняв галактику з перемичкою NGC 1672
Космічний телескоп NASA/ESA Hubble зробив фотографії спіральної галактики NGC 1672 з перемичкою. Ця галактика розташована в сузір'ї Золотої Риби на відстані 49 мільйонів світлових років від Землі, повідомили у обсерваторії Европейського космічного агентства.
Галактика NGC 1672 - це незвичайний приклад галактики з перемичкою, яка має форму перемички. Вона знаходиться в сузір'ї Золотої Риби і знаходиться на великій відстані від Землі - 49 мільйонів світлових років.
Ця спіральна галактика, NGC 1672, є вражаючим прикладом галактики з перемичкою, яка має характерну структуру, що нагадує форму перемички. Вона розташована в сузір'ї Золотої Риби (Pisces) і знаходиться на відстані приблизно 49 млн світлових років від нашої планети.
Галактика NGC 1672 привертає увагу астрономів через свою яскраву центральну область, де відбувається постійне формування зірок. Фотографії, зроблені телескопом Hubble, дозволять науковцям вивчити структуру та динаміку галактики, а також вивчати процеси, які відбуваються у її ядрі.
У центрі галактики є джерело рентгенівського випромінювання - активне ядро галактики. Поряд з ним знаходяться нові неймовірно гарячі зірки. Вони оточені кільцем гарячого газу і випромінюють потужне Х-проміння.
Такі спостереження допомагають вченим краще зрозуміти еволюцію галактик і механізми, що впливають на їх розвиток.
Нагадуємо, що NASA планує збудувати космічні "готелі" та інші споруди з використанням грибів і місячного пилу.
Нагадаємо, що вчені з Китаю вивчили склад грунту з Місяця. Зразки місячного грунту, привезені з місії Chang'e 6, складаються з базальту, брекчії, цементиту, світлих гірських порід та склоподібного матеріалу. Базальт складає від 30% до 40% зразків.
Українські вчені запропонували неймовірний варіант подорожі у космосі.
Читайте також
- Росія готується до відключення від світового Інтернету
- Провідні газети Британії та Іспанії відмовилися від соцмережі Х
- Учасники «Великого будівництва» і фігурант розслідувань. Кому дісталося будівництво водогону до Миколаєва за 7,4 млрд грн?
- Прем’єр Вірменії Пашинян кардинально змінив імідж (відео)
- Мистецька столиця Італії знайшла нові методи позбавитись від туристів
- Сповіщення від ЗСУ про повітряні загрози з'являться ще в одному месенджері