В Україні продають будинок за 60 000 фунтів із моторошним попередженням.
Будинок біля моря за £60,000
Як повідомляє The Sun: Трикімнатний будинок біля моря виставили на продаж за £60,000, але в ньому є певні ризики. Ця окрема родинна нерухомість виглядає досить привабливо ззовні, має "чудові види на море", кухню, вітальню та одну спальню на першому поверсі.
Особливості нерухомості
Агентства нерухомості представляють цей будинок, розташований в Іннеллані, Аргайл та Бут, неподалік Глазго, як "чудове місце для життя". Проте, попри його симпатичний вигляд, наявність "проблем" робить цю пропозицію унікальною.
“Цей будинок потребує деяких ремонту і має кілька прихованих дефектів”, - кажуть фахівці.
Експерти відзначають, що стан нерухомості може вимагати значних витрат на ремонти, тому потенційним покупцям варто бути уважними.
Ця пропозиція могла б зацікавити тих, хто шукає доступне житло біля моря, проте перед купівлею варто ретельно оцінити вартість майбутніх ремонту. В іншому випадку, ви можете потрапити в фінансові труднощі через непередбачені витрати.
Читайте також
- США вводять нові мита на товари з 60 країн: які ставки для ЄС та Росії
- Доходи Росії від нафти і газу зростуть на 60%: що спричинило стрибок
- Україна отримала другий транш від МВФ на 690 млн доларів: на що підуть кошти
- Дефіцит бюджету РФ сягне 7 трильйонів рублів: чи чекати на дефолт
- Експерт назвав критичну цифру: 60% російської нафтопереробки мають бути знищені
- Експерт спрогнозував паливну кризу в Росії: чому відновлення НПЗ майже неможливе

