У коментаторів TNT Sports наживо під час матчу зламалися крісла: що сталося.
Кумедний випадок коментаторів під час матчу
Як повідомляє The Sun: Коментатори TNT SPORTS, Аллі Маккоіст і Даррен Флетчер, потрапили у незвичну ситуацію під час трансляції матчу Ліверпуля проти Атлетіко Мадрид. Під час обговорення гри у них «зламалися» крісла.
Аллі Маккоіст і Даррен Флетчер були в коментаторській кабіні під час матчу Ліверпуль - Атлетіко Shutterstock Editorial APМатч перейшов у другий тайм, коли Ліверпуль вів у рахунку 2-1 завдяки суперечливому голу Маркоса Льоренте наприкінці першої половини.
Коли Ліверпуль атакував, команда заробила фол у штрафному майданчику суперників, і в цей момент крісло Флетчера раптово поламалося. Коментатор не зміг стримати сміх і зауважив, що аналогічний випадок трапився і з його колегою раніше в грі.
“Моє крісло також зламалося, Аллі!”
“У нас крісла, які ламаються, твоє в першій половині, а моє у другій.”
Флетчер сміявся, намагаючись знайти позитив у цьому курйозі.
Фани помітили пригоди Маккоіста з кріслом раніше під час гри, і деякі з них поділилися своїми враженнями в соціальних мережах.
Один з фанатів Ліверпуля написав: “Не можу повірити, що Аллі Маккоіст впав зі свого крісла під час коментарів.”
Інший фанат зауважив: “Аллі Маккоіст любить Мохамеда Салаха так сильно, що впав зі свого крісла.”
Ще один шанувальник жартував про шотландське походження коментатора: “Аллі Маккоіст падає зі свого крісла, мабуть, занадто багато Ірн-Бру.”
Головні події гри
Незважаючи на кумедний інцидент, основною увагою залишався матч. Гравці Ліверпуля відзначилися двома голами в перші шість хвилин, завдячуючи Енді Робертсону та Мохамеду Салаху.
Льоренте, який раніше став «ворогом» номер один для Ліверпуля, відповів двома голами, зрівнявши рахунок у додатковий час.
Зрештою, капітан Ліверпуля, Вірджіл ван Дейк, забив гол у 92-й хвилині, що забезпечило перемогу його команди у дебютному матчі Ліги чемпіонів.
Тренер Атлетіко, Дієго Сімеоне, не зміг стримати емоцій після пізнього гола і намагався пройти до трибун, але його зупинили стюарди, а суддя вилучив його з гри.
id="6379712241112" data-video-id="6379712241112" data-account="5067014667001" data-player="default" data-usage="cms:WordPress:6.5.6:2.8.6:javascript" data-embed="default" class="video-js" data-application-id="" controls style="width: 100%; height: 100%; position: absolute; top: 0; bottom: 0; right: 0; left: 0;">В іграх Ліги чемпіонів часто відбуваються напружені моменти, які залишаються в пам'яті, як, наприклад, цей кумедний інцидент з коментаторами. Водночас матч показав високу напругу боротьби на полі, де кожен гол мають величезне значення, а емоції вболівальників – це завжди частина футбольного спектаклю.
Отже, крім незабутніх моментів на полі, інциденти за його межами теж здатні потрапити в центр уваги, як це сталося в цей вечір з Аллі Маккоістом і Дарреном Флетчером. Це нагадує, що футбол – це не лише товаришування на полі, а й також безліч кумедних ситуацій, які запам'ятовуються надовго.
Читайте також
- Нідерланди та Японці розписали драматичну нічию на старті ЧС-2026
- Німеччина розгромила Кюрасао 7:1: дебютант забив перший гол в історії на ЧС-2026
- UFC вперше в історії проведе турнір на території Білого дому: що відомо
- Збірна Кюрасао вперше в історії забила на ЧС: найменша країна-учасниця дивує світ
- Українські олімпійці взяли золото Європи та встановили рекорд: яскравий день спорту
- Воротар «Арсеналу» Давід Рая кидає виклик Сімону та Гарсії за місце у збірній Іспанії на ЧС-2026

