Трамп назвав можливу дату припинення вогню в Україні.


Спецпосланець президента США Дональда Трампа, Стів Уіткофф, вважає, що досягнути повного припинення вогню можна за кілька тижнів. Він висловив таку думку в інтерв'ю Fox News. "Я думаю, що можна досягти повного припинення вогню за кілька тижнів... Вірю, що Путін діє сумлінно", - заявив він.
Уіткоф також повідомив, що наступний раунд переговорів між США та Росією відбудеться 23 березня в Саудівській Аравії. Основною темою зустрічі стануть деталі домовленостей щодо припинення вогню в Україні. Він також сподівається, що зустріч Трампа з російським лідером Володимиром Путіним відбудеться.
Уіткоф також висловив надію, що Україна погодиться на припинення ударів по енергетичних об'єктах та цілях в Чорному морі, про що говорили Трамп і Путін. "Обидва аспекти перемир'я росіяни вже погодили. Я сподіваюся, що українці згодяться з ними. Звичайно, є деякі деталі, над якими потрібно працювати, але це все почнеться в неділю у Джидді", - додав спецпосланець.
Уіткоф не уточнив, чи буде присутня Україна на цих переговорах, але повідомив, що делегацію США очолить державний секретар Марко Рубіо та радник з питань національної безпеки Майк Волтц.
Раніше повідомлялося, що Україна передасть союзникам список об'єктів, по яких не повинна завдавати ударів Росія.
Читайте також
- Відомий історик пояснив, що стане перемогою України у війни з Росією
- СБУ показала нове відео удару по російському бомбардувальнику Ту-22М3
- Bloomberg розкрив новий план Трампа: Україну відсунули на другий план
- Операція СБУ "Павутина" зірвала "розгромний удар" Путіна під назвою "Блискавка Зевса", — ЗМІ
- Сумщина в небезпеці? Російські військові продовжують спроби просування в регіоні
- Росія втратила черговий винищувач на Курському напрямку