Трамп підвищив мита до 50% для Індії: як це вплине на купівлю російської нафти.

Трамп підвищив мита до 50% для Індії: як це вплине на купівлю російської нафти
Трамп підвищив мита до 50% для Індії: як це вплине на купівлю російської нафти Фото: novyny.live

Учасники ефіру Вечір.LIVE цього разу включають до полеміки ізраїльського журналіста Сергія Ауслендера, військового Максима Несміянова, голову Оболонської районної державної адміністрації у Києві Кирила Фесика, керівника Громадської ради при КМДА Геннадія Кривошея, депутата Київської міської ради Леоніда Ємця, народного депутата Олексія Кучеренка та депутатку Київради Аллу Шлапак.

Не пропустіть цікаву передачу Вечір.LIVE на YouTube-каналі Новини.LIVE.

У цьому випуску обговорюватимуться такі теми:

  • Рішення Трампа про введення 25% мита проти Індії, яка є одним з ключових покупців російської нафти;
  • Підготовка Польщею нового кредиту для України на закупівлю озброєння, а також основні аспекти співпраці між країнами;
  • Заява Китаю про "критичний етап" у врегулюванні конфлікту.

Згідно з указом, підписаним Трампом 6 серпня, мито на індійські товари збільшено до 25%. Загалом, вони становлять 50% від їх первинної вартості.

Раніше Трамп не виключав, але не підтвердив можливість запровадження

100% мита
для країн, які продовжуватимуть закуповувати енергоресурси у Росії.

Учасники програми Вечір.LIVE обговорили актуальні міжнародні події, зокрема обміни торгівельними війнами між США і рядом інших країн, а також інтереси України у цих процесах.


Читайте також

Реклама