Трамп повісив фото зі свого арешту в Білому домі.


У Білому домі з'явилася фотографія Дональда Трампа, зроблена в офісі шерифа округу Фултон у серпні 2023 року. Вона опублікована як частина відзначення Дня святого Валентина. Президент США був затриманий за звинуваченням у змові з метою скасування результатів виборів у Джорджії в 2020 році.
Також в Білому домі опублікована валентинка з портретом Дональда Трампа і Тома Гомана, колишнього директора Імміграційної та митної поліції. Гомана Трамп називав "царем кордонів". Рожева фотографія з віршем була розміщена на соціальній мережі X і зображала дві голови - Трампа і Гомана, загрожуючи нелегалам депортацією.
Крім того, Служба безпеки України створила свої власні валентинки до Дня святого Валентина, в яких наголошують, що любов - це, перш за все, оберігати й захищати.
Читайте також
- Ломаченко відреагував на обстріл рідного міста, але забув згадати про Росію
- Івана Купала в 2025 році: дата, традиції, що не можна робити
- Українцям розкрили "секретну" норму: якої висоти паркан дозволено між сусідами
- Війна на Близькому Сході: Чому Катар опинився в епіцентрі протистояння?
- Катар завдасть удару у відповідь по Ірану
- Рекорд світової міграції: 304 млн мігрантів у 2024 році, ООН назвав країну-лідера