Трамп провів відеоконференцію з Зеленським та лідерами ЄС перед самітом з Путіним.
Трамп прямо зараз розмовляє із Зеленським та європейськими лідерами перед самітом з Путіним
Президент США Дональд Трамп 13 серпня розпочав відеоконференцію з європейськими лідерами та президентом України Володимиром Зеленським. Цю інформацію розкрив репортер Axios Барак Равід. Також відомо, що Кароль Навроцький вперше бере участь у міжнародних контактах з Україною як президент Польщі. Він також бере участь у телеконференції, яку організував Трамп.
Європейські лідери наполягали на розмові з Трампом перед його зустріччю з Путіним, оскільки бояться, що переговори можуть призвести до рішень, які будуть невигідні для України. Водночас президент США напередодні відеоконференції зробив заяву, в якій позитивно відгукнувся про лідерів ЄС.
Президент США проводив відеоконференцію з європейськими лідерами та президентом України перед запланованою зустріччю з Володимиром Путіним. Участь у конференції взяли президент Польщі, що свідчить про загальний інтерес до ситуації в Україні серед країн Європи.
Читайте також
- Трамп: Іран погодився на масштабні перевірки озброєння заради ядерної безпеки
- Трамп звинувачує у вандалізмі, але басейн Лінкольн-меморіалу позеленів через водорості
- Іран погодився пустити інспекторів МАГАТЕ: перший крок до відмови від ядерної зброї
- Мелоні жорстко відповіла Трампу на критику рейтингів: не хвилюйтеся про мої
- Трамп опублікував AI-фото себе як Ісуса: як ідея Антихриста впливає на політику США
- Китай заборонив постачання товарів десяти американським компаніям: відповідь на санкції Трампа

