Трамп у Давосі про Україну та нову зброю: що сказав експрезидент США.
Виступ Дональда Трампа на саміті у Давосі
Як повідомляє Novyny.live: Дональд Трамп виступив на саміті у Давосі 21 січня, обговоривши низку важливих питань, зокрема ситуацію в Україні, мирну угоду та нову зброю. У своєму виступі Трамп охарактеризував Європу як "проблемний континент" і зазначив, що лише США можуть гарантувати безпеку Гренландії. Він підкреслив, що під час Другої світової війни Данія не змогла захистити цей стратегічно важливий регіон.
Трамп також повідомив, що США планують використати Гренландію для розміщення частини нової системи протиракетної оборони. У контексті обговорення нової зброї, експрезидент зазначив, що вона здатна знищувати все одним ударом. Ці коментарі викликали значний інтерес до подальших військових технологій, які можуть з’явитися на світовій арені.
Питання щодо війни в Україні
Відповідаючи на питання про війну в Україні, Трамп висловив думку, що президенти Володимир Зеленський та Володимир Путін можуть укласти угоду щодо завершення конфлікту. Він зазначив, що НАТО і Європа повинні добре попрацювати для досягнення цієї мети. Трамп також висловив своє занепокоєння щодо того, що багато людей не цінують зусилля США в підтримці міжнародної безпеки.
"Що з цього всього США? Що ми отримуємо? Багато людей помирає і багато людей не цінує те, що ми робимо. Я говорю і про НАТО і Європу. Вони повинні добре попрацювати, щоб залагодити війну в Україні," — Дональд Трамп
Крім того, експрезидент анонсував зустріч із Зеленським у Давосі, яка відбудеться 22 січня. Ця зустріч може стати важливим кроком у розвитку відносин між США та Україною, а також у зусиллях щодо мирного врегулювання конфлікту. Трамп продовжує активно висловлювати свою позицію щодо міжнародних питань, що викликає інтерес як у політичних колах, так і серед громадськості.
Виступ Дональда Трампа на саміті у Давосі підкреслює важливість міжнародних відносин в умовах глобальної нестабільності. Його акцент на ролі США у забезпеченні безпеки, а також на можливостях мирного врегулювання конфлікту в Україні, відображає стратегічні інтереси Америки у підтримці своїх союзників. Зустріч із Володимиром Зеленським може стати знаковою подією, що визначить подальші кроки у співпраці між країнами, а також вплине на динаміку відносин у регіоні.
Читайте також
- Удар по НПЗ РФ за 1300 км та танкерах: що відомо про атаку 14 липня
- Китай вимагає знизити ціну вп’ятеро: переговори щодо “Сили Сибіру-2” зайшли в глухий кут
- Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: що зміниться
- Україна отримала ліцензії на виробництво ракет SCALP, AASM та Aster 30
- Трамп підтримав законопроект про санкції проти Росії після смерті сенатора Грема
- Путін став залежним партнером Китаю: торгівля зросла з 10% до 40%

