Власник Полісся обіцяє Ротаню мільйон доларів за чемпіонство.

Власник Полісся обіцяє Ротаню мільйон доларів за чемпіонство
Власник Полісся обіцяє Ротаню мільйон доларів за чемпіонство Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: Журналіст Володимир Крамар повідомив про можливу винагороду, яку власник футбольного клубу "Полісся" Геннадій Буткевич може запропонувати тренеру Руслану Ротаню за перемогу в чемпіонаті України. Якщо команда здобуде перше місце, Ротаня може чекати на бонус в один мільйон доларів.

Наразі "Полісся" займає четверту позицію в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи на два очки від лідера, "Шахтаря". Тим часом, збірна України в матчі другого туру кваліфікації до Чемпіонату світу-2026 зіграла внічию з Азербайджаном з рахунком 1:1.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Азербайджан - Україна 1:1 (0:0).

Голи: Махмудов (72, з пенальті) - Судаков (51).

Раніше збірна України також зазнала поразки від команди Франції з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до чемпіонату світу-2026, який пройшов на стадіоні у Вроцлаві, Польща. Під час цього матчу вболівальники української збірної продемонстрували свою підтримку, розгорнувши великий банер з написом "Фортеця Європи".

Отже, власник клубу "Полісся" може обіцяти тренеру бонус у розмірі одного мільйона доларів за перемогу у чемпіонаті України. Наразі команда перебуває на четвертому місці в турнірній таблиці, відстаючи на два очки від "Шахтаря". Водночас збірна України зіграла внічию з Азербайджаном та програла Франції у відбіркових матчах до Чемпіонату світу-2026.

Події в українському футболі продовжують розвиватися, і боротьба за чемпіонство стає все напруженішою. Гравці "Полісся" зможуть випробувати свої сили, прагнучи здобути не лише першість у країні, але й щедрий бонус від свого керівника. Водночас збірна України має всі шанси виправити ситуацію в наступних іграх, продемонструвавши справжній характер на міжнародній арені.


Читайте також

Реклама