Туреччина допоможе Сирії відновити зруйновані міста - Ердоган.
вчора, 23:10
89
Журналіст
Святенко Тамара
вчора, 23:10
89
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Туреччина підтримує територіальну цілісність і єдність Сирії. Він також висловив готовність надати необхідну підтримку у боротьбі з тероризмом і у відновленні руйнівних міст та інфраструктури.
"Нова сторінка була відкрита не тільки в Сирії, але і в усьому нашому регіоні. Сирійський народ тепер має необхідну волю, щоб визначити своє майбутнє. Подібно до того, як Туреччина не залишила наших сирійських братів на самоті в їхні найбільш безнадійні та важкі дні, ми надамо їм необхідну підтримку в новий період", - сказав Ердоган.
Президент Туреччини наголосив, що політика держави залишається незмінною і заснованою на підтримці територіальної цілісності та єдності Сирії. Він також підкреслив готовність надати необхідну підтримку для відновлення руйнівних міст і інфраструктури Сирії.
"Ми готові надати необхідну підтримку Сирії в боротьбі з будь-якими формами тероризму, будь то ІДІЛ чи РПК. Ми підтвердили, що ми співпрацюємо з Сирією щодо контролю над таборами на північному сході Сирії", - зазначив Ердоган.
Тимчасовий президент Сирії Ахмед аль-Шараа підкреслив історичні зв'язки між двома країнами, намір розвивати їх та висловив подяку за підтримку від Туреччини.
"Ми хочемо перетворити наші відносини на глибоку стратегічну співпрацю. Ми маємо співпрацювати у гуманітарній, економічній та культурній сферах. Одна з наших спільних стратегій буде стосуватися безпеки... Ми також відновимо торгівлю з Туреччиною", - заявив Ахмед аль-Шараа.
Читайте також
- МЗС Фінляндії: Економіка Росії слабшає — потрібно більше санкцій
- ФБР проти Трампа: агенти бюро подали судовий позов — FT
- Пошта США почала блокаду посилок із Китаю та Гонконгу
- Голова Міненерго розкрив газові потреби України до кінця 2025 року
- Новий міністр оборони США Хегсет приїде на "Рамштайн": що відомо про зустріч у Брюсселі
- Зеленський окреслив умови перемовин з Путіним та прокоментував план Трампа щодо завершення війни