У центрі Луганська ліквідовано російського майора Дмитра Первуху (фото).


У Луганську стався вибух, у результаті якого загинув офіцер російської армії
У центрі тимчасово окупованого Луганська сталася подія, в результаті якої загинув майор Дмитро Первуха - офіцер російської окупаційної армії. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
За інформацією, автомобіль, який вибухнув, належав окупантам. Майор Первуха служив у розвідувальному центрі, що базується в Новосибірську.
Вбивство окупантів: хроніка подій
Інцидент у Луганську не є єдиним вбивством російських окупантів, яке сталося на території України. Раніше, полковника Коломєйцева було знищено у місті Коломна Московської області РФ. Також були ліквідовані командир десантно-штурмового полку ПДВ РФ Курін та капітан Лапшин. Крім того, ексдепутат російського парламенту Дмитрієв загинув унаслідок атаки безпілотника у лікарні, куди потрапив після легкого поранення.
Читайте також
- Втрати ворога станом на 28 квітня 2025 – Генштаб ЗСУ
- Брянськ: дрони атакували одне з найбільших підприємств мікроелектроніки Росії (відео)
- Онлайн-карта бойових дій в Україні на 28 квітня: ситуація на фронті
- Росія атакує «шахедами» Україну: де існує ризик ударів
- Росія намагається обдурити США й надалі затягувати війну – президент
- Трагедія у Ванкувері: Зеленський висловив Канаді співчуття