У Forbes з'ясували, чим ЗСУ могли атакувати пункт у Мар'їно Курської області.


За даними порталу Forbes, Збройні сили України можуть мати зв'язок з атакою на пункт Мар'їно на Курщині. Військові використали п'ять модифікованих літаків Су-24 та десять ракет Storm Shadow. Це свідчить про цілеспрямовану атаку на важливі об'єкти.
Ракети Storm Shadow мають британські боєголовки, які спеціально призначені для ударів по підземним об'єктам. Фотографія, зроблена в Курській області, свідчить про участь російських та північнокорейських офіцерів у керуванні операцією в цьому районі.
Згідно з оглядом Forbes, в атакі можуть бути задіяні п'ять бомбардувальників Су-24, кожний з яких має дві ракети. Керувати цими операціями було важко, оскільки пілоти вже були під вогнем ворожих ракет.
Російська армія має свою тактику в Курській області, про яку вже розповідали Сухопутні війська.
Читайте також
- "Точку неповернення пройдено": у ЦАХАЛ зробили термінову заяву
- Понад 1950 ракет та тисячі Shahed-136: ГУР розкрив дані про арсенал РФ
- Росія завдала масованого удару по Кременчуку: атакували "Кинжалами", "Шахедами" і не тільки
- Командир тактичної групи «Вугледар» Сергій Наєв залишив свій пост
- У російських Шахедах знайшли нову "начинку": хто став головним посібником Кремля
- Рої "Шахедів" тепер реальність: Росія кратно збільшила випуск і частоту ударів безпілотниками, — WSJ