У Харкові працівник ТЦК вдарив чоловіка під час перевірки документів.
У Харкові працівник ТЦК вчинив фізичне насильство над хлопцем
У Харкові працівник Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) під час перевірки документів вдарив хлопця кулаком в живіт. Інцидент стався відповідно до місцевого телеграм-каналу "Харків life".
«У хлопця перевіряли документи. Під час розмови його вдарили кулаком, а через деякий час посадили в бус та відвезли», - йдеться в повідомленні.
Зауважено, що на момент конфлікту працювали п'ять співробітників ТЦК, проте на відео не було помітно поліцейських. Представники Харківського обласного ТЦК пояснили, що суперечка виникла через «провокаційні дії громадянина», і розпочато службове розслідування.
«Керівництво та особовий склад Харківського обласного ТЦК та СП засуджують поведінку військовослужбовця, який взяв участь у конфлікті, що переріс у фізичне протистояння. Будь-які прояви фізичного чи психологічного тиску є неприпустимими та забороненими», - йдеться в повідомленні.
Після розслідування будуть прийняті відповідні заходи, а осіб, винних у конфлікті, понесуть відповідальність. Нещодавно командувач військ оперативного командування «Захід» відправив на передову начальника Другого відділу Дубенського районного ТЦК, після того як той заявив, що не дозволить своєму синові служити у військовій частині.
Читайте також
- Посольство США попередило про атаки дронів у Москві: що відомо
- На Харківщині оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки: прогноз на 19 червня
- Атака на Московський НПЗ: чому повторний удар дронів загрожує пальному для столиці РФ
- Росія вдарила по Дніпру та Київщині: загиблий і дев’ятеро поранених
- Росія вдарила авіабомбами та дронами по Харківщині: є загиблі та поранені
- Атака дронів на Московський НПЗ: Собянін визнав масштабні пошкодження

