У Південній Кореї вирує епідемія самотності. Держава виділила мільйони на боротьбу.
Південна Корея витратить $327 млн для боротьби з самотністю громадян
Кожного року тисячі громадян Південної Кореї помирають самотніми, а їхні тіла знаходять не раніше, як за дні та тижні після смерті. Тому державний уряд вирішив виділити приблизно $327 млн на боротьбу з цією проблемою. Влада планує запустити гарячу лінію та онлайн-платформу для консультацій, проводити особисті візити до самотніх людей, організовувати психологічні сесії та зелені зони, а також впровадити систему пошуку ізольованих корейців. Основна мета - залучити людей до спілкування з іншими і вийти зі своїх помешкань.
Проблема самотності стала важливою в Кореї, особливо серед молодих людей, які все більше віддалюються від суспільства і проводять місяці в самотності. Прогнозується, що до 2022 року кількість ізольованих корейців сягне 244 тисячі. У 2023 році від самотності померли 3 661 громадян Південної Кореї, більшість з яких були чоловіками.
Японія має рекордну кількість довгожителів
За даними місцевого Міністерства охорони здоров'я, кількість японців у віці 100 років і старше досягла рекордного рівня - понад 95 тисяч, з яких майже 90% - жінки.
Читайте також
- На Волині моляться за жертв Другої світової: стартує ексгумація останків
- Вперше в історії: монахи з Афону приїдуть на ювілей Києво-Печерської лаври
- Греко-католицькі єпископи Польщі звернулися до українців у день Волинської трагедії
- Масова загибель дельфінів у Чорному морі: за два місяці знайдено 74 особини
- Польща змінює пам'ять про Катинь та Волинь: як Кремль використовує історію
- У Києві з 15 липня проїзд у транспорті подорожчає до 30 гривень

