Повітряна тривога в Польщі через атаку по Україні: що сталося в Любарті.
Як повідомляє ТСН: У суботу в Польщі, зокрема в місті Любарт Люблінського воєводства, оголосили повітряну тривогу під час атаки на Україну. Місцева адміністрація повідомила про отримане попередження щодо можливої загрози з повітря.
Як зазначив мер Кшиштоф Пасьнік, сигнали тривоги були активовані за інформацією від Районного центру управління кризовими ситуаціями. Тривога була оголошена «через поточну ситуацію в Україні».
Перевірка та її результати
Перевірка тривоги тривала майже півтори години, але за результатами спільних перевірок, проведених з службами в Любліні, загроза не була підтверджена, тому тривога була скасована.
Обставини цього інциденту наразі розслідуються, зокрема вивчається можливість поширення дезінформації.
Активні дії Польщі
Рішення про включення сирен не ухвалював губернатор Люблінського воєводства, який підтвердив, що його служби не видавали жодних наказів. Районний кризовий центр отримав інформацію про можливу загрозу з іншого району.
Нагадаємо, Польща реагує на нічну масовану атаку на Україну, піднімаючи авіацію в небо і приводячи в повну бойову готовність наземні системи протиповітряної оборони. Ці дії мають превентивний характер і спрямовані на забезпечення безпеки та охорону повітряного простору.
Ця ситуація підкреслює важливість уваги до безпеки в регіоні, а також необхідність готовності до різноманітних загроз. Польська влада проявляє обережність, що відображає сучасні виклики, з якими стикається країна.
Читайте також
- МАГАТЕ вимагає від Ірану звіту про запаси урану: резолюцію підтримали США та Європа
- Україна стала світовим лідером оборонних інновацій: німецький адмірал пояснив чому
- Рекордна атака на Україну: 221 дрон та ракети "Іскандер" запущені вночі
- Росія атакувала Запоріжжя та Суми: восьмеро поранених, сотні руйнувань
- Китай вперше запустив HIMARS у бік Тайванської протоки: деталі навчань
- Масована атака РФ на Україну: 221 дрон і дві ракети за ніч 11 червня

